TAŞIMACILIĞIN YENİ NESLİ

Ducato Kamyonet, sınırsız kullanışlılığı, yapım kalitesi ve teknolojik yeniliklere ev sahipliği yapan tasarımıyla işinizi büyütmenizi vaat ediyor. Kullanıcısına kolaylıklar sunan bu kapsamlı araç serisi, her tür kullanım tipine özel kasa seçenekleriyle Türkiye'nin en geniş ve verimli kamyonet ailesi. İşte tüm bunlar, Ducato Kamyonet’i her tip taşımacılık için ideal araç yapıyor.

ÜSTÜN TAŞIMA KAPASİTESİ

Bugünün ticaret dünyasında, kaliteden ödün vermeden maliyetleri kısmak ve kârı yükseltmek daha önce hiç olmadığı kadar önemli. Ducato Kamyonet'in sunduğu tek kabin kasalı, çift kabin kasalı ve şasi kabin alternatifleri, esneklik, yüksek yükleme kapasitesi, etkinlik ve pazardaki en düşük işletme maliyetleriyle kullanıcılarının performansını artırıyor, onu tercih edenlerin kazançlarına kazanç katıyor.

KALİTE

Ducato Kamyonet'te gövde ve hareketli parçaların sağlamlık, dayanıklılık ve güvenilirliği artmakla kalmadı, aynı zamanda süspansiyonlar da gürültüyü zaman içinde en aza indirecek şekilde geliştirildi. Performansı ve dayanıklılığı artırılan fren sistemi, aynı zamanda gürültüyü azaltacak şekilde tasarlandı. Yeni pedal ünitesinin önceliği ise sürücünün zahmetini azaltmak ve konforu çok daha ileri taşımak. Debriyaj ömrü, daha ağır yükleri kaldırmak üzere hissedilir şekilde uzatılan Ducato Kamyonet, böylece servis masraflarını da minimuma indiriyor.

MOTOR

Ducato Kamyonet’in yakıt tüketimi ve emisyon alanlarında etkili, dinamik ve çevre dostu olan her görev için özel bir motoru vardır. Bunlar, ikinci nesil Multijet dizel motorların sunduğu avantajlar. Bu motorlara sahip versiyonlarda ayrıca vites değiştirme göstergesi de bulunmakta. Performansının daha da gelişmesi için Ducato Kamyonet çeşitli kullanımlara yönelik özel şanzıman kutusu ve aktarma organları da sunuyor. 6 manuel vitesli şanzıman sayesinde tüm sürüş stillerine kolayca adapte olabiliyor.

BİZE ULAŞIN