MÜKEMMEL GÖRÜŞ ALANI

Ön cam çerçeve yapısından sıra dışı silecek pozisyonuna kadar her detay, maksimum görüş alanı ve mükemmel yol kontrolünü sağlamak için tasarlandı.

ERGONOMİK TASARIM

Gözünüzü yoldan ayırmadan tam kontrolü sağlayın.124 Spider’ın özenle tasarlanmış kokpitinde tüm kontroller parmaklarınızın ucunda.

TASARIM HARİKASI MULTIMEDIA SİSTEMİ

3D Navigasyon, DAB Radyo, WI-FI ve Bluetooth bağlantılarına sahip 7 inç dokunmatik ekranlı FIAT CONNECT® multimedia sistemi, tüm kontrolü elinizin altına taşıyan orta konsola yerleştirilmiş multimedia kumanda ünitesi.

BOSE SES SİSTEMİ

4 adeti koltuk başlıklarına entegre edilmiş 9 hoparlörlü ses sistemi ile tavan açıkken bile en yükses ses kalitesi Fiat 124 Spider’da.

MÜKEMMEL AĞIRLIK DAĞILIMI

Önde uzunlamasına yerleştirilmiş motor ve arkadan itiş sistemi sayesinde Fiat 124 Spider, dengeli bir ağırlık dağılımı sunar. Bu da daha iyi yol tutuş, daha yüksek sürüş keyfi demektir.

1.4 MULTIAIR TURBO MOTOR

Maksimum performans ve yakıt verimliliği için elektrohidrolik subap zamanlama sistemi MultiAir ile desteklenmiş 1.4L turbo benzinli motor. 140 HP ve ve 240 Nm torkla en gelişmiş motor teknolojisi 124 Spider’da.

 

BİZE ULAŞIN