İŞİNİZDE YENİ BİR NESİL

Ducato’nun yakıt tüketimi ve emisyon alanlarında etkili, dinamik ve çevre dostu olan her görev İçin özel bir motoru vardır. Bunlar, ikinci nesil Multijet dizel motorların sunduğu avantajlar. Bu motorlara sahip versiyonlarda ayrıca vites değiştirme göstergesi de bulunmakta. Performansının daha da gelişmesi için Ducato çeşitli kullanımlara yönelik özel şanzıman kutusu ve aktarma organları da sunuyor. 6 manuel vitesli şanzıman sayesinde tüm sürüş stillerine kolayca adapte olabiliyor.

TEKNOLOJİ VE FONKSİYONELLİK

Tüm bilgi ve eğlence aygıtları, güvenlik ve sürüş yardım sistemleri sürücü koltuğundan rahatça ulaşılabilecek şekilde konumlandırılmıştır. Bluetooth radyo, istediğin müziği USB ve AUX girişleri sayesinde en sık kullanılan multimedya formatlarında dinlemeni sağlar. Türünde tek örnek olup, fonksiyonel tasarımı her tür akıllı telefon ya da tabletin taşınmasını sağlayabildiği gibi her tür boyutta kâğıt tutmaya da elverişlidir.

YENİ BİR NESLİN STİLİ

Yeni Ducato çarpıcı bir tasarım içinde, stilin fonksiyonellikle buluştuğu gösterişli hatlar, dinamik ve sağlam bir karakterle yenilikçi bir görüntü ortaya koyuyor. Stil kavramının Ducato’nun olmazsa olmazlarından olduğunu anlamak için tamponlarına, ızgarasına ve ön farlarına bir bakış atmak yeterli.

TAŞIMACILIĞIN YENİ NESLİ

Ducato her tür işe basitçe ve etkili şekilde adapte olmak üzere tasarlanmıştır. Modern ve fonksiyonel görüntü, yüksek güvenilirlik, daha fazla rahatlık sağlayan yeni iç mekan ve en yeni güvenlik çözümleri. Sınıfının daima önünde olan performansı sağlayan sayısız dingil mesafesi, farklı kapasite ve donanım kombinasyonları mevcuttur.